• Ogłoszenia

Chcesz  zobaczyć nowe książki w bibliotece?

Zrób wspaniałą zakładkę do książki, którą sprzedamy na festynie, a za zebrane pieniądze kupimy nowe wybrane przez Was książki.

Zakładkę może zrobić każdy z Was, a nawet Wasi rodzice, babcia, ciocia...

Zrobioną zakładkę przynieś do biblioteki, możesz dołączyć swoją propozycję zakupu - autor i tytuł książki.

Na zakładki czekamy do 25.05.2018r.

Na najładniejsze zakładki czekają nagrody!

Zakładki będą sprzedawane na festynie 27 maja, a za uzyskane pieniądze kupimy książki do biblioteki!

UWAGA !

Dnia 12.02. 2018r. zapraszamy do biblioteki na długą przerwę i na 5-tą lekcję.

BĘDZIEMY ROBIC WALENTYNKOWE ZAKŁADKI !

Weź ze sobą piórnik ( potrzebne będą nożyczki, flamastry,zakreślacze) i przyjdź do biblioteki !

ZAPRASZAMY !!!!!!!

UWAGA !

na wiersz o bibliotece

Julia Chrzóstkowska

Lena Wiśniewska

Wiktoria Depczyńska

„Czy znasz wiersze

Jana Brzechwy?”

Aleksandra Nierzwicka

Julia Nierzwicka

Maximilian Biczkowski

Wyniki konkursu plastycznego

„Moja ulubiona postać

z  wierszy Jana Brzechwy”

kl. 0 : 1 miejsce    Zuzia Ćwiklińska

kl. I : 1 miejsce  Oliwia Marszelewska

2 miejsce  Nikola Zalewska

3 miejsce  Malwina Bedra

wyróżnienia :

Olga Wiśniewska

Wiktoria Liberacka

Mateusz Uzarski

Dziękujemy za laurki i życzenia z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Dostaliśmy 20 laurek od uczniów. Wszyscy otrzymali słodkie  upominki i zakładki do książek.Poza tym z każdej klasy( oprócz kl.IV i kl. VI, których uczniowie nie wzieli udziału w konkursiesad) została wyróżniona jedna praca:   kl.0 - Maja Zawadzka   kl.I - Agata Rutecka  kl.II - Julia Nierzwicka

kl.III - Lena Wiśniewska  kl.V - Julia Ochlak

Wyróżnione uczennice otrzymały książki.Wszystkim biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za śliczne laurki i miłe               życzenia.

25 października obchodziliśmy Dzień Kundelka.Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała dwa konkursy: plastyczny i fotograficzny pt. "Mój kumpel pies". W konkursie plastycznym wzięło udział 24 uczniów. Zostało wyróżnionych 9 prac następujących uczniów: Amelia Gruźlewska, Milena Sendobra, Julia Ochlak, Magda Winiewska, Lena Wiśniewska, Paweł Junker, Martyna Graduszewska, Ewelina Chorągiewska, Wiktor Żmijewski. Gratulujemy!

W konkursie fotograficznym udział wzięło 15 osób.Wyróżniono fotografie 4 uczniów: Oliwii Zabłotnej,Leny Wiśniewskiej, Piotrusia Szawatkowskiego, Zuzi Krauzewicz. Gratulujemy!

Wyróżnione osoby otrzymały nagrody- niespodzianki, a wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia.

Wszystkim biorącym udział w konkursach dziękujemy !      smiley