• Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

• Dnia 17 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez oddziały przedszkolne.
            Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Justyna Kwiatkowska. W swoim przemówieniu wspomniała o znaczącej roli dziadków w życiu wnuków i zaprosiła na część artystyczną.
            Mali artyści z przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-recytatorskie. Dziadkowie byli zachwyceni zdolnościami swoich pociech, nagradzając je gromkimi brawami. Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej przyszedł czas na upamiętnienie tych radosnych chwil sesją zdjęciową.
            Na koniec zaproszeni goście spędzili miło czas przy wspólnym poczęstunku oraz rozmowach. Słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości oraz przedszkolaków został przygotowany przez rodziców.