• Komunikat w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

• Rok szkolny rozpoczynamy 4 września 2023 r.

8.30     – msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
            w kościele p.w. św. Barbary w Złotowie (dla chętnych)

9.10     – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w sali gimnastycznej

Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie

9.40     - spotkanie z wychowawcami w klasach, według przydziału:

• Uczniowie klas I – VIII  spotkanie z wychowawcami w przydzielonych salach lekcyjnych:
            • Klasa I, wychowawca – mgr Kamila Lewsza, piętro – sala 215
            • Klasa II, wychowawca – mgr Elżbieta Lewalska, piętro - sala 210
            • Klasa III, wychowawca – mgr Anna Ikier, piętro – sala 214
            • Klasa IV, wychowawca – mgr Monika Sieńska, piętro - sala 209
            • Klasa V, wychowawca – mgr Monika Rogożyńska, parter - sala 102
            • Klasa VI, wychowawca – mgr Robert Faras, parter - sala 105
            • Klasa VII, wychowawca – mgr Karolina Pokojska, piętro - sala 208
            • Klasa VIII, wychowawca – mgr Anna Zięba, piętro - sala 207

• Oddziały przedszkolne -   spotkanie z wychowawcami w przydzielonych salach lekcyjnych.
              • Zerówka, wychowawca – lic. Justyna Cieszyńska, parter – sala 111
              • Misie, wychowawca – mgr Barbara Pielenc, parter – sala 104
              • Krasnale, wychowawca – inż. Anna Biczkowska, parter – sala 103
            • Po zakończonym spotkaniu z wychowawcami uczniowie dowożeni, czekają w wyznaczonym miejscu w szkole na opiekuna, który odprowadzi ich do autokaru:
              • Dowożenie rano, tak jak dotychczas.
              • Odwożenie po rozpoczęciu roku szkolnego około 10.10,

Justyna Kwiatkowska

• Ekopracownia - zielone serce szkoły.

•      Mamy przyjemność poinformować, że podczas wakacji, w miejscu dawnej sali przyrodniczej, dzięki dotacji otrzymanej w ramach konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, po remoncie powstała nowoczesna pracownia, gdzie będą odbywać się zajęcia z przedmiotów przyrodniczych m.in. biologii, fizyki, chemii czy geografii. Powstała ekopracownia umożliwiła stworzenie uczniom warunków do prowadzenia doświadczeń za zakresu przedmiotów przyrodniczych, analizy procesów i zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie. W ramach remontu pomalowano klasę oraz zaplecze, jedna ze ścian zyskała fototapetę. Zakupiono i zainstalowano m.in. nowe szafki ze zlewem, szafę na odczynniki chemiczne, telewizor multimedialny, laptop, drukarkę. Kupiono krzesła i ławki oraz szafki na nowe pomoce naukowe. Pracownia wzbogaciła się o pomoce dydaktyczne związane z edukacją ekologiczną, w tym szkolną stację pogodową,  z których korzystać będą mogli uczniowie wszystkich grup wiekowych.