• Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

• Dnia 19 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez oddziały przedszkolne.
            Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Justyna Kwiatkowska. W swoim przemówieniu wspomniała o historii powstania Dnia Babci i Dziadka oraz złożyła życzenia.
            Dzieci swoim dziadkom zaprezentowały wierszyki i piosenki oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej dzieci wraz z babciami i dziadkami upamiętniły ten dzień sesją zdjęciową.
            Na koniec zaproszeni goście spędzili miło czas przy wspólnym poczęstunku oraz rozmowach. Słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości oraz przedszkolaków został przygotowany przez rodziców.